Najlepsze gry wideo wszech czasów5/5 - (3 votes)

Istnieją dosłownie dziesiątki różnych sposobów oceniania najlepszych gier wideo. Niektórzy oceniają gry według wpływu i popularności, podczas gdy inni umieszczają je na węższej skali. Niezależnie od twoich kryteriów, ta lista powinna mieć dla ciebie grę. Niezależnie od tego, jak je ocenisz, na liście Insider znajdziesz zwycięzcę. Jeśli nie masz pewności, którą kupić, wypróbuj jedną z gier wymienionych poniżej, a wkrótce zrozumiesz, dlaczego znajduje się ona na liście.

Najlepsze gry wszech czasów zostały wymienione w różnych publikacjach, od IGN po Entertainment Weekly. Przygotowaliśmy listę najlepszych gier wszechczasów. Niezależnie od tego, czy szukasz najlepszych platformówek, czy najtrudniejszych gier logicznych, mamy dla Ciebie listę wyborów. Wymieniliśmy 100 najlepszych gier dla każdego pokolenia. Więc które z nich znalazły się na naszej liście? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

PlayStation 3: Po okresie stagnacji w branży, konsolowi giganci wreszcie zaczęli się przegrupowywać. To pozwala studiom niezależnym zająć centralne miejsce. W rezultacie pojawia się więcej gier, które zostały stworzone przy niewielkim budżecie. A jeśli gra ma wyjątkową fabułę, są szanse, że będzie najlepsza. A najlepiej wyglądającą grą na nowym sprzęcie jest Rift Apart.

Half-Life 2: Ta przełomowa strzelanka z perspektywy pierwszej osoby była rewolucją, kiedy została wypuszczona w 2004 roku. Dziś nadal wygląda fantastycznie i ma zręczne elementy układanki. I chociaż wciąż jest to świetna gra, niewiele gier zbliżyło się do niej w ciągu ostatnich lat. Jak więc udało się jej stać się jedną z najlepszych gier wideo wszech czasów? Oto lista naszych pięciu najlepszych typów.

Splatoon 2: Kolejny niesamowity tytuł od Nintendo, ta gra nadal jest absolutnym must-have. Ta strzelanka łączy miejski świat japońskich kreskówek z epicką fabułą. Jego mechanika jest przyjazna dla urządzeń mobilnych, a grafika jest piękna. Grafika jest nie tylko piękna, ale także bardzo funkcjonalna. Aby w pełni wykorzystać możliwości gry, ważne jest, aby mieć silne połączenie z Internetem.

Tetris: Kolejny klasyczny hit indie, Tetris, wprowadził pokolenie graczy do gier RPG i nadal jest obowiązkowy dla fanów oldschoolowych gier RPG. Jego prosta gra logiczna polega na dopasowywaniu spadających kształtów. Dzięki grafice 3D i kultowym postaciom Tetris stał się klasykiem. Sequel jest równie popularny i zawiera oryginalną obsadę postaci. Wydano nawet remake Final Fantasy 7.

Seria Resident Evil to przykład najlepszych gier indie. Ta seria wprowadziła zmieniające się pory roku i zawierała szeroką gamę licencjonowanych samochodów. Gra była nawet cenną usługą dla brytyjskiej izby turystycznej. Podobnie seria Resident Evil była jedną z pierwszych, które wykorzystały czujnik ruchu Xbox. Mimo swojej krótkiej długości jest to popularna gra niezależna. Jeśli kochasz ten gatunek, koniecznie sprawdź najnowszą edycję.

Posted in gry