Zestaw herbat na prezent

5/5 - (2 votes)

Zestaw herbat na prezent

Myślę, że na pewno każdy z nam nie raz otrzymał prezent, który nie końca trafił w nasz gust. Mimo że mamy świadomość, że osobą dająca nam prezent chciała dobrze i liczy na uśmiech na twarzy obdarowanego – to nie zawsze jesteśmy w stanie ukryć swoje rozczarowanie. Jeśli nie chcesz doprowadzić do tak niezręcznej sytuacji, zdecyduj się prezent, który uniwersalny, niezobowiązujący, a z pewnością sprawi komuś przyjemność. Herbatę pije praktycznie każdy, a zapakowana elegancko, a nawet w sposób spersonalizowany to strzał w dziesiątkę.

Herbaciane prezenty

Dla osób lubujących się w klasycznych smakach postaw na zestaw składający się z czarnej, tradycyjnej herbaty. Dla koneserów odpowiednia będzie zielona herbata. Szukając jednak czegoś niezwykłego, zapytaj w herbaciarni o zestawy zwierające herbatę rozwijającą się podczas parzenia. W opakowaniu wyglądają dość skromnie, ponieważ to małe kuleczki, lecz po zalaniu je wrzątkiem przemieniają się w przecudne kwiaty. Jeśli chcesz zaskoczyć szefa, przyjaciela czy partnera skomponuj zestaw z yerby. Dołącz do niej opis co to za rodzaj herbaty. Nie każdy wie, ze napar z ostrokrzewu paragwajskiego, uwielbiany i pity od setek lat w Ameryce Południowej. Taka załączona ciekawostka będzie świetną atrakcją

Zestaw herbat jako prezent na jubileusz

W naszym życiu zdarzają się tak ważne uroczystości jak jubileusz małżeństwa, czy jubileusz w pracy. Takie dni warto jest celebrować i szczególnie podkreślać. Odpowiednio przygotowany zestaw herbat z eleganckimi dodatkami będzie stylowy i pokaże osobie obdarowanej, jak Ci na niej zależy. Na przykład przygotuj 12 zestawów najlepszej herbaty i dołącz do niej filiżankę z dzbankiem z wygrawerowaną dedykacją. Będzie do świetna pamiątka dla jubilata.

Czy zestawy herbaciane to dobry pomysł?

Tak, z pewnością dobrze dobrany i odpowiednio zapakowany będzie robił wrażenie. Nie ważne jest czy osoba obdarowana będzie kobieta, czy mężczyzna – każdy będzie zadowolony z takiego upominku. Wyobraź sobie, że otrzymujesz piękną drewnianą skrzynkę, zestaw herbat w ekskluzywnym pudełku,  a w niech wszystkie herbaty świata – począwszy Afryki, kończywszy na europie. Sądzę, że każdy będzie zadowolony i z pewnością zaskoczony. Zestaw herbat na prezent to idealne rozwiązanie.